Ekibimiz

Ürün Kategorileri

Ekibimiz

  Nihat KÖMÜRCÜOĞLU (Yönetim Kurulu Başkanı)
01.12.1941 yılında Denizli’de doğdu.
1967 yılında İstanbul Yıldız Teknik Okulu’ndan İnşaat Mühendisi olarak mezun oldu.
1970 –1973 yılları arasında T.C. Karayolları Muğla Köprüler Kontrol Şefliği ve DSİ Müdürlüğünde Başmühendis olarak görev yaptı.
1973 yılında serbest iş hayatına atılarak Denizli’de kendi bürosunu açtı ve proje, inşaat, mühendislik, taahhüt işleri ile uğraştı.
1982 yılında mermercilik sektörüne adım atıp, Kömürcüoğlu Mermer San. ve Tic. A.Ş unvanlı şirketi kurarak Denizli’de ilk prefabrik mermer fabrikasını açtı. Kurulduğu yıldan itibaren üretimini artırmasının yanında, yine bir ilki gerçekleştirerek 1990 yılında çeşitli ülkelere mermer ihracatını gerçekleştirdi. Halen şirketin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmektedir.
Nihat Kömürcüoğlu ticari aktivitenin yanında Leodikya ve Hierapolis kazılarını destekleyerek ülkeye sosyal ve kültürel katkılar sağlamıştır. Şimdiye kadar 2019 yilinda Uluslararası 9. Heykel Kolonisini başarıyla gerçekleştirmiş ve pek çok sanat eseri heykelleri Denizli’ye kazandırmıştır.

nihat@komurcuoglu.com.tr
www.heykelkolonisi.com
  İlker KÖMÜRCÜOĞLU  (Yönetim Kurulu Üyesi)
Jeoloji Mühendisliği derecesini Çukurova Üniversitesi'nden aldıktan sonra şirketi yönetmeye başladı ve şimdi Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yaptı. ABD pazarının yanı sıra, Avrupa Pazarına da büyümeyi hedefliyor. Genel satışlar, tüm bölümlerde üretim kapasitesini ve moderniteyi ilerletme konusundaki oküler yatırımları nedeniyle arttı.

ilker@komurcuoglu.com.tr
  Caner KÖMÜRCÜOĞLU  (Yönetim Kurulu Üyesi)
Caner Kömürcüoğlu ailesinin en genç üyesidir. 1979'da doğdu ve South Florida Üniversitesi'nden yüksek lisans derecesi ile mezun oldu. ABD'de yaşıyor ve kendini şirketin gelecekteki yönetimi için hazırlıyor.

caner@komurcuoglu.com.tr
  Serdar ABACI   Ocak Isletme Müdürü 
Taş ocaklarinin yönetiminden sorumlu Maden Mühendisidir. İyi bilgi birikimi ile en kaliteli hammadde üretimini takip etmektedir. Evli ve iki çocuğu var.
serdar.abaci@komurcuoglu.com.tr
Çetin APA Yurtiçi Satış Müdürü
1967 yılında Denizli'de doğdu. İstanbul Üniversitesi Jeoloji Bölümü'nden mezun oldu.
Emsan Emaye, Denizli Cam ve Funica Holding gibi kurumlarda gorev aldi. Kömürcüoğlu Mermer'de yurtiçi satış müdürü olarak çalışıyor.
cetin.apa@traverten.com.tr
Atilla YILMAZ  Üretim Müdürü
Kömürcüoğlu Mermer Grubu'nda Üretim Müdürü olarak görev yapmaktadır. Astaş'ta kalite güvence müdürü ve Desat'ta genel müdürlük yapmistir. 
atilla.yilmaz@komurcuoglu.com.tr
  Gökay TOPÇU  Muhasebe Müdürü 
1977 yılında Evciler-Afyonkarahisar'da doğdu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümünden mezun oldu. Kömürcüoğlu Mermer Tarım Ürünleri San. Ve Tic.  muhasebe müdürü olarak calisiyor. 
gokay.topcu@komurcuoglu.com.tr
  Gülçin ÇELİKHAN  İhracat ve Satış Uzmanı
1986 yılında Denizli' de doğdu. Lisans ve yüksek lisans eğitimini Ege Üniversitesi' nde tamamladı.
Mermer sektörünün önü firmalarında, müşteri temsilcisi, satış-üretim koordinatörü, proje koordinatörü olarak görev aldı.
2020' den beri Kömürcüoğlu Mermer 'de İhracat ve Satış Uzmanı olarak çalışmaktadır.
gulcin.celikhan@traverten.com.tr